MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9858491
nr 985 8491
Byrå
Med stenskiva, Rokokostil, längd: 88 cm, djup: 48 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 5 oktober 2015
kl 20:51:08
450 kr
500 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr